Zespół Żuromin
Godziny przyjęć:

Lek-stom Anna Maria Olszlegier-Makowska
(pon.9-17 / wt.9-17 / śr.9-17 / cz.-nieczynne / pt.9-17 / wybrane soboty)
Lek-stom Agnieszka Jezierska
(sobota 9-14)

Anna Olszlegier-Makowska
lekarz stomatolog
Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi w roku 2006. uczestniczka kursów i wykładów, dzięki którym cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Posiada umiejętność współpracy z dziećmi, które chętnie przychodzą do niej na leczenie. Od 2 lat pracuje w powiększeniu przy użyciu mikroskopu. Chirurgia stomatologiczna to jej konik
Agnieszka Jezierska
lekarz stomatolog
Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. W 2013 roku zdobyła I miejsce na międzynarodowej konferencji stomatologicznej w Krakowie pracą badawczą : „Występowanie ubytków niepróchnicowego pochodzenia u osób narażonych na działanie chloru stosowanego do dezynfekcji wody w basenach.”
Ewa Watkowska
asystentka
Urodzona 09.03.1985, pracuje jako asystentka stomatologiczna od 3,5 lat, w roku 2012 ukończyła szkołę policealną dla dorosłych w działdowskiej agencji rozwoju ,kierunek asystentka stomatologiczna lubi taniec ,sport, oraz jazdę na rowerze w 2009 roku ukończyła studia w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie na kierunku Psychologia specjalizacja Psychologia Społeczna uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach dla asystentek stomatologicznuchZespół Ciechanów
Godziny przyjęć:

Lek-stom Anna Maria Olszlegier-Makowska
(czwartek 9-18)
Lek-stom Marta Bulik
(czwartek 13-20)
Lek-stom Joanna Dunaj-Stefańska
(pon.9-18, wt.9-18, śr.9-13, pt.9-18, wybrane soboty)


Joanna Dunaj-Stefańska
lekarz stomatolog
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku (2010r.). W Białymstoku odbyła również staż podyplomowy. Pracuje w Gabinecie Stomatologicznym „APOLONIA” od 2012 r. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej - odbudowy kompozytowe, pedodoncją, endodoncją oraz protetyką. Za cel stawia sobie wykonywanie wypełnień i odbudów kompozytowych idealnie naśladujących naturalną anatomię zęba. Główną jej troską jest uzyskanie zadowolenia pacjenta. Chętnie pracuje z małymi pacjentami. Dla niej dzieci w gabinecie stomatologicznym to nie tylko wyzwanie, ale również duża satysfakcja zawodowa. W wolnych chwilach jeździ na rowerze oraz pływa na basenie. Jej pasją są bliskie i dalekie podróże.
Aleksandra Mironiuk
lekarz dentystaPaulina Szwejkowska
lekarz dentystaSylwia Klimkowska
asystentka
Asystentka stomatologiczna. W gabiniecie od 2013 roku. Rozpoczęła naukę w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej na kierunku: Higienistka stomatologiczna. Prywatnie mama dwóch synów.
Anna Lena Stojowska
asystentka
Od 4 lat pracująca jako Asystentka Stomatologiczna.Studentka trzeciego roku Zdrowa Publicznego I stopnia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu Collegium Masoviense w Żyrardowie o specjalności higiena stomatologiczna.