Doświadczenie i pasja
nasza codzienna praca nie jest zwykłą codziennością - to zaangażowanie, pasja i ścisły kontakt z pacjentami. Dla Waszej satysfakcji i zdrowego uśmiechu staramy się zapewnić Wam jak najlepsze warunki, dbając o rozwój zespołu oraz wdrażanie nowoczesnej technologii. Poznajmy się bliżej!

Doświadczeni stomatolodzy 

Apolonia to nowoczesny gabinet stomatologiczny, którego najważniejszym priorytetem jest realizacja Waszych najwyższych oczekiwań. W trosce o zdrowe i piękne uśmiechy oferujemy Wam kompleksową opiekę stomatologiczną w przystępnych cenach.

Dla Waszego komfortu stworzyliśmy także możliwość wykonywania w gabinecie zdjęć rentgenowskich, w tym pantomogramu i tomografii zębów.

Cenimy sobie jakość i precyzję – wobec tego zbudowaliśmy silny zespół specjalistów, dzięki czemu możemy Wam zapewniać pełnowymiarową opiekę stomatologiczną – niezależnie od problemów, z jakimi się borykacie – na miejscu – tuż obok Was, w Waszym mieście.

Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu renomowanych firm.

Uśmiech pacjentów – uśmiech APOLONII

Kompleksowość i jakość usług stomatologicznych są dla nas filarem. Istnieje jednak jeszcze jeden aspekt, który jest nieodłącznym elementem zespołu APOLONIA – to atmosfera w pracy. Praktykujemy wieloletnią współpracę z członkami zespołu, dzięki czemu codzienność w gabinecie jest lekka, przyjemna i rozwijająca. Jesteśmy przekonani, że praca w przyjaznej atmosferze pozwala nam cieszyć się wykonywaną specjalizacją, dzięki czemu jeszcze lepiej możemy zadbać o Wasz zdrowy, piękny uśmiech!   

Zapraszamy do kontaktu

Wasz zespół APOLONIA