Z myślą o naszych Pacjentach zaprosiliśmy do naszego gabinetu również medycynę estetyczną! Są to zabiegi z zakresu mezoterapii igłowej oraz botoksu.

MEZOTERAPIA IGŁOWA   

Nasza skóra narażona na czynniki atmosferyczne, tryb życia oraz działanie czasu, niekiedy potrzebuje szybkiej rewitalizacji – w szczególności twarz i szyja. Obrzęki pod oczami, zasinienia oraz szarzejąca cera woła o zastrzyk młodzieńczej witalności. Mezoterapia igłowa jako jeden z najbardziej popularnych zabiegów kosmetologii współczesnej przeznaczony jest dla osób skarżących się na wyżej wymienione problemy. Błyskawicznie odżywia oraz likwiduje najbardziej widoczne objawy przemęczenia skóry.

Jak to działa?

Podstawowym działaniem mezoterapii igłowej jest znaczna poprawa kondycji skóry poprzez jej nawilżenie i odżywienie. Już po jednym zabiegu skóra staje się bardziej sprężysta i nabiera naturalnego kolorytu. 

W naszym gabinecie stosujemy mezoterapię preparatem Neuvia Hydro Deluxe oraz NCTF Filorga.

Kilka słów o preparacie Neuvia Hydro Deluxe

Sukces rewitalizacji skóry zależny jest od unikalnego składu wypełniacza. Najlepiej więc, gdy ten posiada bardzo wysokie stężenie czystego kwasu hialuronowego i minimalną ilość hydroxyapaptytu wapnia. Kwas w naturalny sposób wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, tym samym wyrównując i znacząco odświeżając skórę. Rola hydroxyapaptytu wapnia polega na wspieraniu powstawania nowych włókien kolagenowych – a to powoduje ujędrnienie skóry.

Zabieg przeprowadzany tradycyjną metodą – seria drobnych iniekcji preparatu w bardzo małych dawkach. Po zakończeniu mezoterapii skóra może być lekko obrzęknięta, mogą się pojawić również drobne zaczerwienienia, jednak łatwo można je ukryć pod codziennym makijażem. Wszelkie oznaki znikają po 2 lub 3 dniach po zabiegu.

Preparaty NCTF 

przeznaczone są do rewitalizującej mezoterapii. Preparat zawiera kombinację substancji czynnych. Oprócz cząsteczek wolnego kwasu hialuronowego są tam też 53 inne składniki: 12 witamin, 23 aminokwasy, 6 koenzymów, 6 minerałów, 5 kwasów nukleinowych i antyoksydant. 

Mezoterapia NCTF jest najskuteczniejsza, jeśli wykonuje się ją w serii. Już 3- 5 sesji, co 15 – 30 dni, pozwala osiągnąć znakomite i trwałe rezultaty. W celu podtrzymania efektów i zachowania jak najdłużej pięknej skóry, serię zabiegów należy powtarzać 2 razy w roku.

CENNIK MEZOTERAPIA:

Mezoterapia preparatem Neuvia Hydro Deluxe cala twarz 1 amp 500

Mezoterapia preparatem NCTF Filorga cala twarz 300

BOTOKS

Botoks jest odpowiedzią na fałdy skórne na naszych twarzach, zwane zmarszczkami. Uśmiech czy marszczenie brwi powodują skurcz mięśni, a ich efekty z upływem lat stają się coraz bardziej widoczne.

Iniekcje botoksu mogą rozwiązać niejeden problem na naszych twarzach – to skuteczny zabieg o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym. Podczas zabiegu lekarz podaje małą dawkę toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy – dzięki temu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni. Preparat ten skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne i przywraca twarzy młodość i „świeży” wygląd. Efekt utrzymuje się od 6 do 10 miesięcy, ponieważ toksyna botulinowa z czasem traci swoje działanie. Dlatego też w celu utrzymania trwałego efektu zabieg należy powtarzać średnio co pół roku.

CENNIK Botoks (Bocouture):

– komplet cała twarz 1100

– poziome na czole 400 

– kurze lapki 400 

– lwia zmarszczka 400 

Poczuj się pięknie z Apolonią.

Zapraszamy!

Umów wizytę

zadzwoń lub napisz do nas