dr Anna Olszlegier-Makowska

Stomatologia to dla mnie stan umysłu i pasja – nie tylko zawód wykonywany.

Nazywam się Anna Olszlegier-Makowska jestem jednocześnie stomatologiem i właścicielem Apolonii, co nie jest łatwym zadaniem.

Od wielu lat pracuje w powiększeniu w mikroskopie, lub przy użyciu łup w trosce o najwyższą jakość prac moich pacjentów. 

Tematem którym głównie się zajmuję w gabinecie jest okluzja, przygotowanie do protetyki, protetyka oraz implantoprotetyka.

Z natury jestem estetką, w pracy przenoszę to na szczegóły uśmiechu moich pacjentów.

Aby nadążyć za dynamiczną dziedziną, jaką jest współczesna stomatologia, nieustannie się szkolę i podnoszę swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach. 

Prywatnie jestem zwolennikiem wszelkiej aktywności ruchowej. W młodości zawodowo grałam w tenisa stołowego w naszym miejskim klubie. Biegam, jeżdżę na rowerze i dużo czasu spędzam na hali sportowej.

W wolnych chwilach relaksuje się przy dobrym filmie lub książce, w otoczeniu najbliżej rodziny i przyjaciół.   

Ukończyłam studia w 2012 r na Ukraińskiej Medycznej Akademii Stomatologicznej w Ukrainie. W 2019 roku uzyskałam PWZ na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Od 2015 roku specjalizuję się w leczeniu dzieci. Jestem propagatorką leczenia z wykorzystaniem gazu rozweselającego, którego rozluźniające, terapeutyczne działanie pomaga leczyć zęby u dzieci nawet z ogromną dentofobią.

Wolne chwile spędzam z rodziną, uwielbiam podróżować 😊

W roku 2008 ukończyłem studia na wydziale Wykształcenia Lekarzy dla Wojska Ukraińskiego.

W 2018 roku uzyskałem PWZ na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Pracuję w prywatnej praktyce poświęconej stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki oraz stomatologii chirurgicznej.

Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach zarówno teoretycznych, jak i praktycznych.

W swojej pracy najbardziej lubię satysfakcję z efektów leczenia, ale przede wszystkim zadowolenie i uśmiech pacjentów.

W wolnym czasie lubię uprawiać sport i czytać książki.

Ukończone studia w 2012 r na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, rozpoczęta specjalizacja z chirurgii stomatologicznej w 2015 – największą satysfakcję sprawia mi wykonywanie zabiegów chirurgicznych i uśmiech zadowolonych pacjentów juz po:)

Po pracy natomiast najchętniej spędzam czas z najbliższymi.

Moje zainteresowania to: literatura, film, podróże.

Ukończyłam studia w 2016 roku na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, staż w szpitalu klinicznym Dzieciątka Jezus, który przynależał do WUMu.

Z ortodoncją zaczęłam mieć styczność i angażować się na stażu, odbyłam kursy i zamierzam rozwijać się dalej! 🙂

W 2005 roku ukończyłem studia na Wydziale Stomatologicznym Akademii Medycznej w Gdańsku. W 2011 roku uzyskałem dyplom Master in Prosthodontics Uniwersytetu Medycznego w Sienie we Włoszech. Ukończyłem studia w prestiżowym centrum szkoleniowym Kois Education Center.

W 2014 ukończyłem Curriculum Implantologiczne na uniwersytecie J.W. Goethe we Frankfurcie.

Pracuję wyłącznie w prywatnej praktyce poświeconej stomatologii estetycznej oraz implantologii.