Ewa Watkowska

W zawodzie higienistki stomatologicznej pracuję 6 lat. Bardzo lubię swoją pracę. Każdego dnia dostarcza mi ona wiele satysfakcji. Chętnie uczestniczę w szkoleniach i kursach, co umożliwia mi zdobywanie wiedzy i podnoszenie swoich kwalifikacji. W związku z tym jestem bardziej kompetentna i lepiej potrafię zająć się pacjentem. Każdemu z Was służę wiedzą, radą i umiejętnościami.

Prywatnie jestem mamą 4-latka. W wolnych chwilach lubię czytać książki i spędzać czas ze swoją rodziną.

Jestem higienistką stomatologiczną w Gabinecie „APOLONIA” od 4 lat.

W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie dobro pacjenta, dlatego staram się na pierwszym miejscu stawiać na skrupulatność, precyzję, otwartość i pozytywne nastawienie. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Dążę do tego, aby każdy pacjent wychodził z gabinetu zadowolony i chciał do nas wracać.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch dziewczynek – Zosi i Alicji.

urodzona 26.10.1989r w Żurominie. Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie, oraz Policealne Studium Wizażu i Charakteryzacji w Warszawie. Na stanowisku rejestr. med. pracuję od roku.

Z natury jestem osobą pogodną, pozytywnie nastawioną do świata i ludzi. Tymi cechami kieruję się na co dzień, dbając o komfort naszych pacjentów.

Wierzę, że zdrowy i piękny uśmiech pozytywnie wpływa na relacje międzyludzkie.

Prywatnie jestem mamą 6-letniej córki i 4-letnich bliźniąt. Po pracy uwielbiam gotować dla rodziny oraz wspólnie z nimi spędzać aktywnie czas.

Od 2016 roku pracuję na stanowisku higienistki stomatologicznej i dbam o zdrowy i piękny uśmiech pacjenta.


Zawód ten jest dla mnie nie tylko pracą, ale i pasją. Nie było to moim marzeniem od zawsze – wręcz przeciwnie bałam się dentystów. Los jednak chciał żebym poszła w tym kierunku i odnalazła siebie, dzięki czemu jestem w pełni empatyczna i delikatna w tym co robię. Chętnie edukuję i motywuję pacjentów w sferze profilaktyki.


W Apolonii zajmuję się higienizacją i profilaktyką Pacjentów dużych i małych, również asystuję przy zabiegach chirurgicznych, endodontycznych, protetycznych i implantologicznych.
Największą wartością jest dla mnie rodzina. Jestem szczęśliwą mamą Jakuba i Anastazji oraz żoną Krzysztofa.

W wolnych chwilach podróżuję ze znajomymi oraz rozpieszczam moich najbliższych ciastami i deserami.