Lekarze

dr Anna Olszlegier-Makowska
stomatolog

Stomatologia to dla mnie stan umysłu i pasja – nie tylko zawód wykonywany.

Nazywam się Anna Olszlegier-Makowska jestem jednocześnie stomatologiem i właścicielem Apolonii, co nie jest łatwym zadaniem.

Od wielu lat pracuje w powiększeniu w mikroskopie, lub przy użyciu łup w trosce o najwyższą jakość prac moich pacjentów. 

Tematem którym głównie się zajmuję w gabinecie jest okluzja, przygotowanie do protetyki, protetyka oraz implantoprotetyka.

Z natury jestem estetką, w pracy przenoszę to na szczegóły uśmiechu moich pacjentów.

Aby nadążyć za dynamiczną dziedziną, jaką jest współczesna stomatologia, nieustannie się szkolę i podnoszę swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach. 

Prywatnie jestem zwolennikiem wszelkiej aktywności ruchowej. W młodości zawodowo grałam w tenisa stołowego w naszym miejskim klubie. Biegam, jeżdżę na rowerze i dużo czasu spędzam na hali sportowej.

W wolnych chwilach relaksuje się przy dobrym filmie lub książce, w otoczeniu najbliżej rodziny i przyjaciół.   

Higienistki

Ewa Watkowska
higienistka stomatologiczna

W zawodzie higienistki stomatologicznej pracuję 6 lat. Bardzo lubię swoją pracę. Każdego dnia dostarcza mi ona wiele satysfakcji. Chętnie uczestniczę w szkoleniach i kursach, co umożliwia mi zdobywanie wiedzy i podnoszenie swoich kwalifikacji. W związku z tym jestem bardziej kompetentna i lepiej potrafię zająć się pacjentem. Każdemu z Was służę wiedzą, radą i umiejętnościami.

Prywatnie jestem mamą 4-latka. W wolnych chwilach lubię czytać książki i spędzać czas ze swoją rodziną.

Doświadczeni stomatolodzy

należymy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz uczestniczymy w wielu szkoleniach i konferencjach. Dzięki temu na bieżąco poznajemy najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie stomatologii, które sukcesywnie wdrażamy w praktykę pracy codziennej w gabinecie APOLONIA. Nieustanny rozwój jest naszym priorytetem w myśl zapewnienia jak najlepszej opieki stomatologicznej naszym pacjentom.

Specjalista protetyki

Członkiem zespołu lekarzy Apolonii jest specjalista protetyki Anna Olszlegier Makowska, która jednocześnie stanowi gwarancję wiedzy i doświadczenia.

Troskliwy zespół higienistek stomatologicznych

Zapewniamy pełną opiekę w czasie przygotowania do zabiegu jak również po jego wykonaniu. Ponadto po wizycie w naszym gabinecie otrzymacie niezbędną dawkę wiedzy z zakresu właściwej higieny jamy ustnej.

Współpraca z uznanymi pracowniami dentystycznymi

Dziedzina stomatologii jest tak obszerna, jak różnorodne mogą być dolegliwości pacjentów. Ważnym dla nas jest, by zapewnić Wam kompleksową opiekę stomatologiczną, niezależnie od wieku i potrzeb. Dlatego choć znaczna większość zabiegów odbywa się wyłącznie w naszym gabinecie, to współpracujemy też z pracowniami dentystycznymi, które obdarzyliśmy zaufaniem przez wzgląd na wysoką jakość ich realizacji. Nasi partnerzy wykonują prace dostosowane indywidualnie do potrzeb pacjenta oraz warunków, jakie panują w jamie ustnej.

Uśmiech pacjentów – uśmiech APOLONII

Kompleksowość i jakość usług stomatologicznych są dla nas filarem. Istnieje jednak jeszcze jeden aspekt, który jest nieodłącznym elementem zespołu APOLONIA – to atmosfera w pracy. Praktykujemy wieloletnią współpracę z członkami zespołu, dzięki czemu codzienność w gabinecie jest lekka, przyjemna i rozwijająca. Jesteśmy przekonani, że praca w przyjaznej atmosferze pozwala nam cieszyć się wykonywaną specjalizacją, dzięki czemu jeszcze lepiej możemy zadbać o Wasz zdrowy, piękny uśmiech!

Zapraszamy do kontaktu

Wasz zespół APOLONIA

Umów wizytę

zadzwoń lub napisz do nas