Tomografia i pracownia rentgenowska

17 maja 2020r

Nasz gabinet wyposażony jest w pracownię rentgenowską, w związku z tym jesteśmy w stanie na miejscu wykonać pantomogram czy inne zdjęcie rentgenowskie.

X-MIND TRIUM Wyjątkowa wizualizacja dla najbardziej wymagających wyników.

W naszym wyposażeniu znajduje się tomograf zębów umożliwiający wykonywanie trójwymiarowych zdjęć rentgenowskich, szczególnie istotnych przy implantach zębowych.

Aparat X-MIND® TRIUM do panoramicznych zdjęć stomatologicznych, z możliwością 3D (CBCT) i cefalometrii. Aparat ma pełen zakres wielkości FOV umożliwiający badania 2D i 3D. X-MIND TRIUM to kluczowe narzędzie do planowania zabiegów oraz monitoringu pozabiegowego.

Dzięki wysoce dokładnym obrazom 3D anatomii pacjenta wyświetlanym na jednym skanie, X-MIND TRIUM daje w pełni wszechstronny widok łuku pacjenta. X-MIND TRIUM umożliwia dokładną ocenę gęstości kości i rozmieszczenia struktur anatomicznych, co pozwala na mocowanie implantów. Ponadto obrazowanie 3D umożliwia określenie wielkości i rozmiarów implantów odpowiednio do morfologii pacjenta. X-MIND TRIUM daje bardzo wyraźne i dokładne obrazy przekrojów poprzecznych, do obliczenia objętości biomateriału niezbędnego do zabiegu podniesienia zatoki oraz do zabiegów pod kontrolą techniki obrazowej dzięki oprogramowaniu Acteon imaging Suite.